Torjay tanár úr újabb kiállítással örvendeztette meg népes közönségét

Magánszakralitás

Torjay Valter kiállítása

(A cikk és a fotók forrása: Nyugat.hu)

A tanévzáró ünnepély (benne a bizonyítványosztás, valamint az eredményes diákok jutalmazása) 2019. június 21-én 15.00 órától lesz a Körteremben. Iskolánkban a nyári szünetben az alábbi (szerdai) napokon tartunk ügyeletet 8.00-tól 13.00 óráig: június 26.; július 10., 24.; augusztus 7., 21.

Június 21-én kerül sor a beiratkozásra. Mint arról már levélben tájékoztatást küldtünk, ezen a napon 8.00 és 12.00 között szeretettel várjuk a felvételt nyert diákokat és szüleiket! Az előírás alapján a beiratkozás lebonyolításához idén új, elektronikus rendszer is kapcsolódik a személyes megjelenés kötelezettségéhez. Ennek menetét ismertetjük itt:

Az országos tanulmányi versenyek első három helyezettjeit jutalmazták a Városházán tartott ünnepség keretében 2019. június 12-én. Iskolánk ismét büszkélkedhet eredményességével, ugyanis a 24 kiemelkedő szombathelyi középiskolai eredményből ötöt a művészetis diákok zsebeltek be. Részletek: