A festő szakosoknak első alkalommal nyílik kiállítása

Debütálnak a festők

Az egyik legrangosabb, fiatal művészeket illető képzőművészeti ösztöndíjat nyerte el Horváth Tibor tanár úr. A Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíj számos azóta nevessé vált művész pályájának adott lendületet az alapítása óta eltelt 63 évben. Gratulálunk az ösztöndíjhoz.

2018. február 23-án tartjuk iskolánk zeneművészeti tagozatán a felvételi vizsgát, ami szolfézs szóbeli és írásbeli felmérésből, valamint hangszeres / énekes főtárgyi meghallgatásból áll. Az előfelvételik eredménye alapján többen mentesülnek a szolfézs szóbeli felvételi alól. A részletek itt olvashatók:

Zolnai Fanni végzős zenész diákunk az Országos Diákolimpia 2018. február 18-i döntőjében 3. helyezést ért el. Fuvolista növendékünk az V-VI. korcsoportban nyert egyéni érmet asztalitenisz sportágban. Fanninak ez a sokadik diákolimpián szerzett érme. Gratulálunk.